per bambini

O nas

Po przyjściu dziecka na świat wśród każdego rodzica zaczyna się okres szczególnej troski, gdzie dużą uwagę zwracają na otaczający go świat. Jednym z elementów tego otoczenia jest pościel wraz z dodatkami np. beciki, rożki, śpiworki, w którym dziecko spędza większości czasu. Wyrazista kolorystyka oraz odpowiedni dobór tkanin pozwala maleństwu na odkrywanie i poznawanie nowych doznań. Wychodząc naprzeciw rodzicom oraz ich pociechom Firma Tutt olina produkuje pościel, beciki, śpiworki, rożki oraz inne artykuły z 100% tkanin naturalnych bawełnianych, satyno-bawełnianych hipoalergicznych przyjemnych w dotyku dla dziecka. Obecna struktura tkanin naturalnych bawełnianych sprawia , iż nasz produkt daje komfort i dobre samopoczucie naszemu dziecku. Proponujemy produkty zgodne ze standartami CONFIDENCE IN TEXTILES tested for harmfuł substances to Oeko-Tex Standard 100. Użyta włóknina naturalna do wypełnienia kołderek i poduszek to TREVIRA BIOACTIVE mające bioaktywne własności z pokryciem wzbogaconym bakteriostatyczną substancją aloesową – ALOE VERA. Połączenie takie włókniny z pokryciem powoduje, że kołderka wraz z poduszką jest antyalergiczna mająca właściwości wyrobów profi laktyczno-leczniczych charakteryzujących się: przeciwdziałaniem rozwoju mikroorganizmów, lekkością, miękkością, opływowością, przewiewem mającym bardzo dobre właściwości izolacyjne (gospodarka wodna i cieplna podczas snu przebiega prawidłowo), utrzymaniem stałej temperatury podczas snu, wzmacnianiem efektu snu, odpowiednimi właściwościami higienicznymi dla alergików, estetyką i łatwością w utrzymaniu.
W wyrobach opartych o włókna TREVIRA BIOACTIVE unikatowym rozwiązaniem jest zastosowanie jonów srebra, które trwale związane z włókniną działają permanentnie eliminując bakterie z powierzchni tekstyliów. We włóknach bioaktywnych TREVIRA zakotwiczony jest na trwałe aktywny czynnik, gwarantujący stały bakteriobójczy efekt działania, na który nie ma wpływu pranie ani użytkowanie wyrobu. Kołderka wraz z poduszką uzyskały Certyfikat zgodności „Wyrobów Medycznych” przez ITB Moratex. Nowoczesna stylizacja, wysoka jakość atestowanych materiałów zgodnie z wymogami europejskimi, bogate, różnorodne i barwne wzornictwo sprawiają, że nasze produkty spełniają oczekiwania każdego klienta.

Mamy nadzieję, że Firma Tutt olina poprzez czuwanie nad bezpiecznym i spokojnym snem twojego dziecka będzie słać uśmiech tysiącom dzieci.

Zapraszamy do korzystania z naszej szerokiej i bogatej oferty
FIRMA TUTTOLINA


© Copyright by Tuttolina 2017